X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
معرفی به دوستان نحوه پرداخت راهنمای آزمون ثبت نام

آیا می دانید با زدن حتی یک تست صحیح می توانید شانس موفقیت خود را افزایش داده و چند صد نفر را پشت سر بگذارید و به نتیجه مطلوب تری دست یابید. ...

با استفاده از تکنیک ها و روشهای تست زنی شما می توانید تردید خود را بین گزینه ها از 4 به 2 گزینه کاهش دهید و سپس به گزینه صحیح برسید. تجربه نشان داده است که در هر سال کنکور و در هر درس 15% از سوالات کنکور تکرار سالهای گذشته می باشد که شما علاوه بر استفاده روش های تست زنی با تمرین و مرور تستها و رابطه بین گزینه ها به راحتی گزینه صحیح را کشف یا شکار کنید.
پس از آموزش این دوره شما چه می آموزید: با روشهای صحیح تست زنی آشنا می شوید و این روش را به راحتی در طول دوره به کار می بندید. با امتحانات تستی و چگونگی برگزاری آنها آشنا می شوید. یاد می گیرید که در جلسه آزمون چگونه تست ها را انتخاب نمایید. می توانید تفاوت بین تست های استاندارد و غیر استاندارد را به راحتی تشخیص دهید. می آموزید که چگونه خود را برای امتحانات تستی آماده نمایید. تفاوت ها و تشابهات میان امتحانات تستی و تشریحی را درک می کنید. بدون هر گونه اضطراب و استرس در جلسات کنکور مختلف شرکت می کنید. سرعت عمل و سرعت انتقال خود را تا 50% افزایش خواهید داد. می آموزید که چگونه با مدیریت زمان و تقسیم بندی زمانی صحیح ، از وقت به عنوان یک فاکتور اصلی در امتحانات تستی بهره ببرید.


1- فایل صوتی آموزش روشهای تست زنی (بخش اول) . از اینجا دانلود کنید
2- فایل صوتی آموزش روشهای تست زنی (بخش دوم) . از اینجا دانلود کنید
3- فایل صوتی آموزش روشهای تست زنی (بخش سوم) . از اینجا دانلود کنید
4- فایل صوتی آموزش روشهای تست زنی (بخش چهارم) . از اینجا دانلود کنید
5- فایل صوتی آموزش روشهای تست زنی (بخش پنجم) . از اینجا دانلود کنید
6- فایل صوتی آموزش روشهای تست زنی (بخش ششم) . از اینجا دانلود کنید